ER-billboard - facebook

Encyklopedia Rowerowa: Hasła na literę 'J'

J

Niepełnosprawny narciarz (mono-ski) i kolarz używajacy trójkołowy handbike górski, który posiada konstrukcje umożliwiającą zdobywanie wysokich górskich szczytów. Stworzył on pierwszy amortyzowany rower tego typu
Jeden z typów kierownicy - najbardziej powszechny. Rura kierownicy idąc od wspornika unosi się ku górze przechodząc w część na której są zamocowane chwyty.
Gryfiński Festiwal Rowerowy "JAZZBIKE" to impreza adresowana do miłośników jazdy na rowerze. Odbywa się corocznie w lipcu, w Gryfinie (woj. zachodniopomorskie).
Największa na świecie firma zajmująca się reklamą zewnętrzną. W swojej ofercie posiada także system wypożyczalni rowerów miejskich "Cyclocity". Został on wdrożony w 13 miastach we Francji oraz w 13 poza tym krajem.
Romet JubilatProdukowany w czasach PRL (lata 70. - 90.) miejski składany rower marki Romet. Obok modelu Wigry, był to najpopularniejszy składak w czasach PRL. Od modelu Wigry różnił się praktycznie tylko rozmiarem kół - zamiast 20" posiadał koła w rozmiarze 24".
Liczba pozycji: