ER-billboard - facebook

nota prawna

  1. Wydawcą strony internetowej (Witryny) EncyklopediaRowerowa.pl jest firma KaraNet.pl
  2. EncyklopediaRowerowa.pl dopełnia wszelkich starań aby informacje ukazujące się w na jego łamach były rzetelne i zgodne z prawdą.
  3. EncyklopediaRowerowa.pl jest internetową stroną informacyjną. Wszelkie nazwy handlowe, firm, znaki towarowe - w tym graficzne, dane i informacje zostały umieszczone tylko i wyłącznie w celach informacyjnych i identyfikacyjnych.
  4. Wszystkie zamieszczone  materiały są chronione prawami autorskimi. Majątkowe prawa autorskie do nich należą do firmy KaraNet.pl
  5. Kopiowanie, przedruk tekstów zamieszczonych na łamach Witryny oraz ich udostępnianie w jakiejkolwiek formie jest możliwe wyłącznie za zgodą właściciela witryny.
  6. Wydawca nie odpowiada za  straty związane z utratą lub uszkodzeniem danych, sprzętu lub innych wartości materialnych lub niematerialnych wynikających z zastosowania publikowanych na jego łamach informacji.
  7. Użytkownik przesyłając materiały za pośrednictwem witryny wyraża zgodę na ich udostępnienie. Redakcja Witryny zastrzega sobie prawo do redagowania, kopiowania i rozpowszechniania tych materiałów.